Outsourcing

Dostarczamy specjalistów o niezbędnych kompetencjach w optymalnym wymiarze czasu.

Outsourcing

Co to jest?

Outsourcing IT to nie tylko zlecanie zadań na zewnątrz. To również elastyczna forma współpracy dostosowana do oczekiwań każdego biznesu. W razie potrzeby nasi specjaliści mogą pracować w strukturach Państwa firmy. My zajmujemy się rekrutacją i szkoleniami oraz zapewniamy stałe wsparcie ze strony naszego zespołu. Zlecając nam kwestie kadrowe i odpowiedzialność za pracownika zyskujesz czas, by skupić się na swojej podstawowej działalności.

Na mocy umowy nasi specjaliści stają się członkami Państwa zespołu i realizują prace na miejscu lub zdalnie. W zależności od zakresu i rodzaju obowiązków pracują w określonym czasie ustalonym w umowie.

W razie pojawienia się nowych potrzeb zbudujemy dla Państwa zespół o kompetencjach dostosowanych do specyfiki realizowanych projektów.

Współpraca z nami

Dlaczego warto?

Redukcja kosztów

Dzięki outsourcingowi nie będziesz musiał ponosić kosztów związanych np. z zakupem sprzętu, zatrudnieniem nowych osób czy wyszkoleniem obecnych pracowników.

Dostęp do specjalistów i fachowej wiedzy

Dzięki outsourcingowi Twoja firma może za stosunkowo niewielkie pieniądze skorzystać z najnowszych technologii oraz cennej wiedzy i doświadczenia pracowników firmy outsourcingowej.

Oszczędność czasu

Jeśli zlecisz wykonanie określonych zadań zewnętrznej firmie, będziesz mógł poświęcić więcej czasu na realizację najważniejszych obowiązków. Poza tym specjaliści w danej dziedzinie na ogół wykonują swoje zadania szybciej niż ludzie, którzy muszą uczyć się czegoś od zera.

Możliwość wprowadzenia do firmy nowych procesów

Outsourcing jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz wprowadzić do swojego biznesu procesy, których nie mógłbyś wdrożyć samodzielnie, bo np. są one za drogie.

Wyższa jakość wykonywanych zadań

Odpowiednie zarządzanie problemami prewencyjnie zapobiega powstawaniu incydentów oraz zabezpiecza przed ponownym pojawieniem się incydentów z tą samą przyczyną.

Odciążenie pracowników firmy

Dzięki outsourcingowi Twoi pracownicy będą mogli skoncentrować się na wykonywaniu tego, co potrafią najlepiej, przez co będą mogli być znacznie wydajniejsi.

Bezpieczeństwo

Zakres działań