Microsoft 365

Kompleksowe wdrożenia usług Microsoft 365 w Twoim przedsiębiorstwie

Współpraca

Microsoft 365

4ITnet należący do NETBUILD.PL zajmuje się kompleksowym wdrożeniem usług Microsoft 365 w Twoim przedsiębiorstwie. Oferujemy pełne wsparcie przy doborze odpowiednich licencji, wdrożeniu i późniejszej administracji. Posiadamy status Microsoft Registered dzięki czemu mamy dostęp do szerokiej gamy usług tego producenta.

Jak przebiega współpraca i wdrożenia?

1. Uruchomienie i konfiguracja Azure Active Directory
2. Konfiguracja środowiska Teams
3. Wdrożenie wraz z migracją do Exchange Online
4.Wdrożenie Azure Information Protection
5. Stworzenie środowiska SharePoint
6. Konfiguracja i uruchomienie usługi OneDrive
7. Koordynacja i administracja środowiska Microsoft 365

Nasze działania wdrożeniowe obejmują wsparcie firm w takich obszarach jak:

Dobór licencji

Na podstawie analizy biznesowej i spotkań dobierzemy najbardziej korzystny pakiet licencji dla Twojej firmy

~

Udzielanie uprawnień

Odpowiednie zarządzanie problemami prewencyjnie zapobiega powstawaniu incydentów oraz zabezpiecza przed ponownym pojawieniem się incydentów z tą samą przyczyną.

Licencje

Po wybraniu najkorzystniejszego pakietu nie musisz się o nic martwić bo dostarczymy licencję zgodnie z zamówieniem.

Twoja domena w Microsoft 365

Posiadasz firmową domenę i chcesz aby środowisko Microsoft 365 też taką posiadało? Z przyjemnością powiążemy domenę z usługą Microsoft.

Niezawodna poczta Exchange

Jeżeli masz już dość swojego usługodawcy poczty rozwiązaniem przejście na usługę Exchange Online. Realizujemy pełne wsparcie migracji i administracji do środowiska Exchange Online, które zapewnia niezawodny, szybki i bezpieczny dostęp do poczty e-mail w Twojej firmie.

Twoja firma pracuje w domenie? Jeżeli tak, połączymy z nią usługi Microsoft 365

Realizujemy scalanie usług Microsoft 365 z lokalną domeną firmową. Rozwiązanie to znacznie usprawnia pracę ze względu na brak konieczności przełączania pomiędzy środowiskami.

Sharepoint

W przypadku kiedy firma posiada kilka niezależnych działów warto zadbać o poprawny przepływ ich pracy. Tu z pomocą przychodzi usługa usprawniająca pracę zespołową jaką jest SharePoint. Nasza firma pomoże przy wdrożeniu środowiska i jego konfiguracji.

Wsparcie powdrożeniowe

Po wdrożeniu usługi Microsoft 365 świadczymy wsparcie dla użytkownika końcowego po przez bieżącą obsługę (helpdesk), administrację oraz prowadzenie szkoleń systemowych podnoszących kwalifikacje Twojego zespołu.